Reklaminis skydelis

Paieška svetainėje

Prisijungti prie svetainės

Tik Raptorial MCC nariams.Apie motociklą...

O tu ar turi motociklą ?
 

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Naujausi komentarai:

  • Tai ką chebryte, vėl visi renkamės Prienuose ir ti...
  • O kaip Alytuje? Bus sezono atidarymas?
  • Žadinam po žiemos miego savo mocus, valome voratin...
  • Iki Prienų baikerių sezono atidarymo lieka tik 6 d...
  • Visi dalyvaujam. Tie kas su Raptorial MCC leksite ...

Dabar svetainėje lankosi

Mes turime 3 svečius online
2011 metų straipsniai
Paruoškite motociklą žiemai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Pirmadienis, 31 Spalis 2011 10:38

fuelstabilizerstpPrieš pastatant motociklą užtarnautam žiemos poilsiui, būtina pakeisti tepalą ir tepalo filtrą (nors daugelis keičia tik pavasarį prieš sezoną :) )  . Pavasarį spustelsit mygtuką ir važiuosit, kai tuo metu kiti kolegos stovės servisuose ar už didelius pinigus kvies meistrus pas save į garažus.

Savo kilme benzinas, kaip ir visi kiti angliavandeniliai, nestabilus ir prabėgus tam tikram laikui suskyla (priklausomai nuo kokybės). Garantinis benzino saugojimo laikas - 2mėn. Reikia naudoti kuro stabilizatorių (fuel stabilizer) – jo yra autochemijos parduotuvėse. Baką žiemai reikia užpilti pilną iki pat viršaus, gerai būtų iš patikimos degalinės. Iš pradžių pilamas, griežtai laikantis dozavimo taisyklių, kuro stabilizatorius, paskui bakas aklinai pripildomas benzinu. Po šitos operacijos reikia duot varikliui padirbt, kad kuras su stabilizatoriumi patektų į plūdines kameras. Tuomet pavasarinis užvedimas bus be jokių problemų, lengvas. 
Sausas motociklo saugojimas žiemą gali sukelti gumų sudžiūvimą ir suskeldėjimą (senuose motocikluose). Būdamos drėgmėje gumos išlaiko savo elastingumą ir formas, kuomet yra sausoje terpėje jos išdžiūna, kietėja ir skylinėja. Šis procesas yra negrįžtamas, ir nors šios gumelės kainuoja ir nebrangiai, bet jų pakeitimas reikalauja karbiuratorių išardymo, ko labiausiai nesinori daryti pavasarį.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 13:21
 
Damselfly MCC - sekmadienio vizitas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Antradienis, 25 Spalis 2011 08:19

Damselfly Prienuose 1

Spalis ne visada gali pasiūlyti tokią saulėtą ir puikią dieną kaip praeitas sekmadienis. Tikriausiai todėl "Damsefly MCC" nariai pagavę keletą šio sekmadienio saulės spindulių nusprendė pasivažinėti. Sekmadienio maršrutas pasiekė Prienus kur juos pasitiko Raptorial MCC nariai. Netikėtas Vilkaviškiečių vizitas tapo draugišku pasisėdėjimu Pociūnų aerodromo bare, kur retkarčiais akį patraukdavo skraidančių oro balionų ar lengvųjų lėktuvų skrydis.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 12:30
 
Aplankėme DAMSELFLY MCC (Vilkaviškio motociklininkų sezono uždarymas 2011) PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Pirmadienis, 10 Spalis 2011 09:58

VU-2011-1

Spalio mėnesis tikrai nelepins geru oru todėl visi kas dar nori pasivažinėti motociklu turi išnaudoti kiekvieną progą. Keletas iš mūsų spalio 8 dieną nusprendėme sėsti už motociklo vairo ir aplankyti Vilkaviškio moto mėgėjus, juolab, kad tą dieną jie šventė savo rajono motociklininkų sezono uždarymą. Atvykome į Vilkaviškį ir prisijungėme prie motociklininkų kurie jau būriavosi Basanavičiaus aikštėje.

14 val. pajudėjusi motociklininkų kolona pasveikino miestą ir aplinkinius miestelius. Vėliau vilkaviškiečiai paruošė keletą linksmųjų baikeriškų rungčių ir atrakcijų po kurių visi susirinkome Damselfly MCC "klubhause" paskanauti Jų paruoštų cepelinų...

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 12:29
 
Lietuvos motociklininkų sezono uždarymas 2011 PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Šeštadienis, 01 Spalis 2011 09:19

ltuzdarymas2011

Pirmąjį spalio šeštadienį Lietuvos motociklininkai Vilniuje, Kaune ir Tauragėje rinkosi į 2011-ųjų sezono uždarymą. Šio sezono uždarymas buvo organizuotas trijuose regijonuose siekiant šventę išplėsti visos Lietuvos mastu.

Ankstesnės sezono uždarymo šventės buvo organizuojamos Vilniuje o tai reiškia, kad tik vilniečiai galėjo džiaugtis gražiu reginiu ir motociklų gausa.

Prienų RAPTORIAL MCC klubas priklauso Kauno regijonui todėl mes ir nuvykome sezoną uždaryti į Kauną. Džiugino tai, kad Kauniškiai paruošė didelį motociklininkų parado ratą pasveikinant Kauną, kurio maršrutas vedė netgi Laisvės alėja. Ne vienam tuo metu buvusiam šioje, tik piestiesiems skirtoje alėjoje, motociklininkų pasirodymas buvo tikra staigmena.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 Balandis 2015 13:11
 


Puslapis 2 iš 10Design by Next Level Design Lizenztyp CC