Reklaminis skydelis

Paieška svetainėje

Prisijungti prie svetainės

Tik Raptorial MCC nariams.Apie motociklą...

O tu ar turi motociklą ?
 

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Naujausi komentarai:

  • Tai ką chebryte, vėl visi renkamės Prienuose ir ti...
  • O kaip Alytuje? Bus sezono atidarymas?
  • Žadinam po žiemos miego savo mocus, valome voratin...
  • Iki Prienų baikerių sezono atidarymo lieka tik 6 d...
  • Visi dalyvaujam. Tie kas su Raptorial MCC leksite ...

Dabar svetainėje lankosi

Mes turime 6 svečius online
2011 metų straipsniai
Apie MCC statusą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Sekmadienis, 01 Gegužė 2011 17:45

mccMCC (Motor Cycles Club) egzistuoja praktiškai visame pasaulyje, nors tai yra anglų sugalvota kategorija. Nors trumpinys reiškia tą patį, kaip ir MC (Motorcycles Club), tačiau tuo jų panašumas ir baigiasi. MCC klubai turi dvi pagrindines taisykles: draugystė ir meilė motociklams. Visa kita – tik šalutiniai veiksniai, kaip bendravimas, kelionės, pasisėdėjimai baruose ir pan. MCC klubuose vyrauja visiška demokratija. Šie klubai yra apolitiški ir neutralūs, jeigu nėra kurį nors klubą palaikantys (support klubai). Paprastai jie neturi jokių teritorinių ir verslo pretenzijų kitiems klubams, nesikiša į kitų klubų veiklą.

Pasaulyje nėra jokio standarto, kuriam turėtų paklusti visi MCC klubai – kiekvienas klubas turi savo taisykles. Čia nesvarbu, ar tu esi vyras, ar moteris – klubai gali būti mišrūs. Taip pat nesvarbu tavo amžius ar socialinė padėtis. Nėra šiuose klubuose ir hierarchijos. Visi laikomi lygiais ir pilnaverčiais nariais, nepriklausomai nuo to, kokios markės motociklais jie važinėja, išskyrus motociklų savininkų klubus (Owners clubs).

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:55
 
Prienų baikerių sezono atidarymas 2011 PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Sekmadienis, 01 Gegužė 2011 10:50

pbsa2011 metų balandžio 30 dieną Prienuose rinkosi baikeriai. Raptorial mcc klubas Prienuose jau antrus metus, likus savaitei iki Lietuvos baikerių sezono atidarymo, sukviečia visus prienų motociklininkus padrumsti miesto ramybę ir miestelėnams parodyti, kad baikeriai jau pasiruošę naujam sezonui. Džiugina tai, kad šį kartą mus aplankė Alytaus "Copper Heart MC", Kauno "Aliens MC", Marijampolės "Marijampolė MOTO", Jonavos, Birštono ir kitų aplinkinių regionų baikeriai. Oras vėl pasitaikė pasakiškas. 14,30 val. sustoję į koloną pravažiavome miesto gatvėmis o po to visi galėjo parodyti savo sugebėjimus. Pirmieji drąsiausi pasirodė keturratininkai, kurie stengėsi kuo daugiau laiko praleisti ne ant keturių bet ant dviejų ratų. FOTO 1 dalis / FOTO 2 dalis / FOTO 3 dalis / FOTO 4 dalis / FOTO 5 dalis / FOTO 6 dalis

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:55
 
„The One“ – vienas neįtikėtinas motociklas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Trečiadienis, 20 Balandis 2011 20:47

 

the1aDviejų kompanijų draugystės rezultatas – motociklas „The One“. Jis ne tik ypatingai gražus, bet ir pagamintas naudojant moderniausias medžiagas.

„H&R“ ir „Fat Attack Custom Bikes“ kompanijos šį „The One“ motociklą sukūrė reklamos tikslais ir užtikrina, kad jam lygių nėra. Tiek jo rėmas, tiek apdailos elementai pagaminti iš anglies pluošto. O daugelis agregatų pagaminti ne iš plieno, o iš titano ir aliuminio.

Visų šių medžiagų panaudojimas leido sumažinti svorį net 60 kg. Nepamirškite, kad kalbame apie motociklą, o ne toną sveriantį automobilį.

Motocikle sumontuoti „Brembo“ gamybos stabdžiai. Visa jėga į galinį 30 cm pločio ratą patenka per grandinę.

„The One“ yra varomas modifikuoto „Harley Davidson“ variklio, pasiekiančio 110 AG. Galią, tačiau gamintojas jokių dinaminių parametrų neatskleidžia.

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:54
 
Ateities motociklas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Juočė   
Trečiadienis, 13 Balandis 2011 07:36

Ateities motociklas. Taip pristatomas šis kūrinys. O gal netolimoje ateityje toki sukonstruosime ir mes ? :)))

Atnaujinta Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 16:54
 


Puslapis 6 iš 10Design by Next Level Design Lizenztyp CC